Nazwa forum

Clan Destiny

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-12-11 23:59:23

Ravenn

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 2
Punktów :   

Łukasz Miło mi ^^

Więc tak ja może zacznę  ^^

Mam na Imię Łukasz , mam 20 lat pochodze z Dęblina . Obecnie Mieszkam w Sulejówku (pod Warszawą) , ale studiuje w Wawie właśnie ;p . Jestem na kierunku Turystyka i Rekreacja ze specjalizacją , Obsługa ruchu turystycznego XD
Moje Zainteresowania to Sport , Gry , książki,  Geografia , Historia , Religie Świata , Anime , Ergometr Wioślarski ^^
i dużo jeszcze
Hmmmm  co więcej by napisać .... hmmm jestem raczej opanowanym człowiekiem ale i mnie czasem ponosi , ale to tak jak każdego . Czasem dużo bluzgam a nawet za często nie wynika to  tego , że jestem ułomny i nie znam innych słów ale po prostu kwestia przyzwyczajenia ^^ hehe  .

Bleeee  jak by kto miał jakie pytania to walić śmiało  XD mój numer gg to  8024767 ^^

Daje Link do Naszej klasy jak coś można mnie też obejrzeć

http://nasza-klasa.pl/profile/4768935

Pozdro

Offline

 

#2 2008-12-12 13:28:01

Sunrise

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Łukasz Miło mi ^^

a mnie na imie Mateusz... mieszkam w Rybniku na ślasku mam 19 lat no interesuja mnie Pilka nozna, siatkowka, wszystko co wiaze sie ze sportem:D nie jestem nalogowcem l2 co najwzniejsze:D nosze 43 numer buta i rozmiar L xD hahaha no  i jak cos ktos bedzie chcial to gg 5403621


A oto ja... uwga zamknijcie oczy! http://nasza-klasa.pl/profile/8970783



Peace.

Offline

 

#3 2008-12-12 13:50:33

Sexii

Nowy użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Łukasz Miło mi ^^

haha ;DD ojeju ;D same facety ^^
a ja Paulinka jak już wiecie. .
17 lat, mieszkam i ucze się w Gdańsku. Obecnie jestem w 2 klasie technikum na kierunku technik hotelarstwa ;D w przyszłości chciałabym być barmanką a następnie ;D menadżerem jakiegoś hotelu, no wiecie Hilton itp. ;DD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.budownictwo-wst.pun.pl www.ngamecool.pun.pl www.otekipa.pun.pl www.camorra.pun.pl www.anonymouse.pun.pl